وب سایت های خبری مانند هر سایت دیگری فاکتورهای خاص خود را دارند و مانند هر سایت دیگری کاربردی بودن، مهم ترین ویژگی آنهاست. کاربران باید در همان لحظه اول، روش کار با وب سایت شما را متوجه شوند. در طراحی سایت خبری، سادگی بهترین گزینه است. آن چیزی که در وب سایت خبری مهم است جلوه و طراحی سایت نیست، بلکه محتوا و ارزش خبری مطالبتان است. مطمئناً عناصر گرافیکی و چشم نواز در راحت خواندن محتوا به کاربران شما کمک می کنند، اما اولویت درجه یک شما نیستند.

قابلیت به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی سایت خبرگزاری ها است. خوانندگان سایت خبری شما باید بتوانند اخبار و مطالب مهمی که شما منتشر می کنید را با حلقه دوستان خود به اشتراک بگذارند. این اشتراک گذاری و سهولت در استفاده علاوه بر تجربه کاربری خوب، به سئو وب سایت شما نیز کمک می کند.

یکی دیگر از موارد در طراحی سایت خبری، امکان ویرایش محتوا و مطالب موجود در سایت است که این کار با وجود ابزار ویرایشگر حرفه ای سایت ساز اینتر بسیار آسان شده است. شما می توانید علاوه بر مطالب وبلاگی خود، محتوای گرافیکی و قالب وب سایت خود را نیز به آسانی و با چند کلیک به آن شکلی که می خواهید در بیاورید.

تعداد خبرنگاران و نویسندگان یک سایت خبری امکان مدیریت سایت را کمی دشوار می کند. پنل کاربری ساده اینتر به شما این امکان را می دهد تا به تعداد نامحدود برای سایت خبری خود کاربر و نویسنده تعریف نمایید و برای هر کدام نسبت به وظایفشان، دسترسی محدودی را تعریف کنید.

علاوه بر تمام ویژگی های گفته شده در بالا، سایت ساز اینتر مزایای دیگری نیز دارد. تمام قالب های طراحی شده توسط اینتر، واکنشگرا هستند. به این معنی که سایت شما در تمامی صفحات نمایشگر به خوبی نمایش داده می شود و کاربران می توانند از تمامی امکانات سایت شما به راحتی استفاده کنند. مزیت مهم دیگر بهینه سازی قالب ها برای موتورهای جستجو است. این ویژگی باعث می شود که با کمی تلاش بتوانید وب سایت خود را به رتبه های بالای نتایج جستجوی گوگل برسانید.

اگر قصد دارید وب سایت خبری خود را راه اندازی کنید، اینتر میزبان خوبی برای شما خواهد بود.